خانه معامله گر حرفه ای تقویم اقتصادی اتاق های کنفرانس نبض بازار اخبار ویژه تحلیل ها پرسش و پاسخ راهنمای سایت معرفی تیم تماس با ما
آوای آگاه Instagram
دلار نقدی
۳,۲۵۸
+ ۰.۳۱
۴/۱۶
تمام سکه جدید
۸۷۴,۵۰۰
- ۰.۰۲%
۰۰:۰۵
تمام سکه فردایی
۸۷۴,۲۰۰
- ۰.۰۲%
۰۰:۰۵
مظنه طلا تهران
۳۸۷,۲۰۰
- ۰.۰۵%
۰۱:۲۳
مظنه طلای شنبه
۳۸۷,۲۰۰
- ۰.۰۵%
۰۱:۲۳
نیم سکه
۴۴۶,۰۰۰
+ ۰.۹۰
۴/۱۶
ربع سکه
۲۵۱,۰۰۰
+ ۰.۸۰
۴/۱۶
انس
۱,۱۵۵.۲۰
- ۰.۰۱%
۰۴:۳۱
ساعت بورس
راهنمای سایت

راهنمای استفاده از خدمات وب سایت آواگلد (همفکران طلا) و شماره حساب های شرکت


1. عضویت در سایت و اخذ کد کاربری و کلمه عبور

2. "خرید اعتبار" با روش های ممکن و سپس مراجعه به "فروشگاه خدمات" برای خرید خدمات درخواستی


1. عضویت جدید در سایت آوا گلد:

افراد برای عضویت در سایت از طریق کلید "عضو جدید هستم" در پنل کاربران واقع در سمت چپ وب سایت، کافیست به تکمیل موارد در خواستی اقدام نمایند. کد کاربری و کلمه عبور وب سایت از طریق سیستم به تلفن همراه شما ارسال می گردد.

لذا برای عضویت در سایت آواگلد ابتدا اطمینان داشته باشید که شماره تلفن همراه شما در سیستم آواگلد وجود ندارد. در صورت عدم اطمینان و فراموش شدن کد کاربری و کلمه عبور  و یا مشاهده پیام تکراری بودن شماره تلفن همراه و یا آدرس ایمیل برای استعلام و یا رفع مشکل با شماره تلفن های پشتیبانی شرکت (4-88674750-021) تماس بگیرد.

توجه داشته باشید که پیامک های آواگلد نیز به شماره تلفن همراه مندرج در همین بخش ارسال می گردد.

با توجه به الزام سازمان در خصوص احراز هویت کلیه مشتریان شرکت مشاور سرمایه گذاری ، پس از عضویت در سایت 10 روز زمان خواهید داشت تا در صورت عدم ارسال و یا تحویل مدارک شناسایی به تکمیل مدارک شناسایی خود از طریق ارسال فایل اسکن شده در سیستم اقدام فرمایید. در غیر این صورت پس از صدور اخطار سیستم از طریق  صندوق پیام ها، کاربری شما به صورت غیر فعال در خواهد آمد. همچنین تکمیل فرم ارزیابی ریسک برای کلیه مشترکین الزامی است. در صورت غیرفعال شدن کد برای فعال سازی مجدد و یا در صورت بروز مشکل فنی در این خصوص می بایست با شماره تلفن های پشتیبانی شرکت (4-88674750-021) ارتباط برقرار نمایید.

2. فرایند خرید و ارتقای عضویت در وب سایت جدید به شرح زیر است :

         نخست از طریق بخش کاربران سایت کد کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید. در صورت تایید کد کاربری و کلمه عبور " پنل وضعیت اعتبار شما " فعال می شود (در صورت فراموش کردن کد کاربری می توانید از شماره تلفن همراه خود به جای کد کاربری استفاده نمایید). در این پنل گزینه های زیر در دسترس است که برای مصارف زیر بکار گرفته می شود:

 

v      خرید اعتبار: برای استفاده از خدمات شرکت و خرید محصولات وب سایت آواگلد  از بخش "فروشگاه خدمات" شما می بایست اعتبار کافی را در حساب خود دارا باشید که شارژ آن از طریق این پنل صورت می گیرد و کاربران می توانند از یکی از سه روش زیر به افزایش میزان اعتبار خود اقدام نمایند.

 

·         روش اول ، خرید اعتبار از طریق کارت شارژ :

o        در این روش پس از خراشیدن بخش مربوط به مشاهده کد شارژ واقع در پشت کارت های اعتباری خریداری شده از مراکز معتبر ، شماره 16 رقمی مندرج را بدون فاصله و به صورت متوالی در بخش مربوطه وارد نمایید. پس از ثبت کد اعتبار کارت به موجودی اعتبار شما افزوده می شود. این فرایند به معنی استفاده از کارت شارژ می باشد و مشمول منقضی شدن اعتبار کارت شما نمی شود.

o        توصیه می شود کارت های اعتباری مصرف شده را برای بهره مندی از تخفیفات احتمالی آتی، نزد خود نگهداری نمایید.

o        در این روش مبلغ شارژ شده به سرعت، به مانده اعتبار فرد افزوده می گردد و قابل استفاده خواهد بود.

 

·         روش دوم ، خرید با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب

o        در این روش پس از انتخاب بانک مورد نظر، شماره کارت و سایر مشخصات خرید آنلاین درخواستی را تکمیل نمایید که پس از تکمیل نهایی فرایند خرید و قطعی شدن انتقال وجه، مبلغ مورد نظر به اعتبار شما افزوده می شود. مبالغ واریزی از این روش نیز به سرعت در بخش اعتبار فرد افزوده می گردد و از قسمت فروشگاه خدمات قابل استفاده خواهد بود.

 

·         روش سوم ، واریز از طریق مراجعه به بانک و فیش نقدی

o        در این روش پس از مراجعه به بانک و تکمیل فیش نقدی واریز وجه، به میزان مورد نظر، مبلغ فیش ، نام بانک ، تاریخ واریز و شماره فیش واریزی را وارد نموده و با انتخاب گزینه ثبت واریز وجه را به حسابداری شرکت اعلام می نمایید. در پایان وقت اداری هر روز ، مبالغ واریزی از این روش بررسی و پس از تایید به موجودی اعتبار فرد افزوده می گردد و قابل استفاده خواهد بود. ( شماره حساب های شرکت در انتهای همین بخش موجود است )

 

v      گزارش اعتبارات: در این پنل کلیه تراکنش های صورت گرفته در حساب کاربر شامل واریزها ، انتقال وجه ها ، دریافت ها و ارتقای کاربری ها به همراه توضیحات آن قابل مشاهده است.

 

ü       انتقال وجه : از طریق این پنل کاربران می توانند اعتبار خود را به سایر کاربران انتقال دهند. برای انتقال، درج کد کاربری دریافت کننده اعتبار ضروری است. کاربر انتقال دهنده پس از ورود اطلاعات مربوط به مشتری می بایست از سیستم جهت تکمیل فرایند انتقال " کد امنیتی "مربوطه را که از طریق پیامک برای وی ارسال می شود را دریافت نمایند و در محل مقرر درج نماید. دریاف این پیامک جهت اطلاع و تایید انتقال توسط مشتری صورت می گیرد.

 

v      فروشگاه خدمات : در این پنل کلیه پکیج های مختلف محصولات شرکت در قالب تک محصولی و ترکیبی با اعمال تخفیف خرید های پکیجی به همراه قیمتگذاری آن قابل مشاهده است که پس از خرید بسته و کسر از اعتبار ( در صورت وجود اعتبار کافی ) فرایند خرید تکمیل می شود. در صورت نداشتن اعتبار کافی، شما می توانید از طریق لینک قرارداده شده در صفحه مربوطه مستقیماً به بخش خرید اعتبار مراجعه نمایید و کسری اعتبار برای خرید بسته مورد نظر را تامین نمایید.

v      فرم ارزیابی ریسک: تکمیل این فرم برای کلیه کاربران سایت ضروری است و به جز مرحله اول که برای همه مشترکین رایگان صورت می گیرد، پس از هر بار ارزیابی ریسک مجدد ، 500  واحد از اعتبار مشترک کسر می گردد.

v      میزان اعتبار فعلی: به دلیل اعتباری بودن استفاده از بخش های مختلف وب سایت در هنگام ثبت نام ، مقدار اعتبار محدودی برای هر فرد به صورت رایگان برای استفاده از  در نظر گرفته می شود.آخرین موجودی اعتبار شما با توجه به واریزی های نقدی ، خرج کارت اعتباری ، دریافت اعتبارات هدیه از مدیریت سایت (ناشی از بازدید از مطالب سایت ، ارسال مطالب مورد پسند کاربران به اتقاق های گفتگو ، هدیه های مدیریتی به دلیل انتقال اخبار ، تحلیل های مفید و ... )

v      ویرایش اطلاعات شخصی: در این قسمت کاربران می توانید مشخصات خود را تغییر و یا به تکمیل مدارک خود اقدام نمایید.

v      صندوق پیام ها: در این صندوق پیام های شخصی مستقیم از سوی پایگاه کنترلی سایت ، مدیر سایت ، مدیر تالارها و ... برای کاربران ارسال می شود. همچنین از این طریق کاربران محترم می توانند مسائل خود را در خصوص کیفیت مطالب و انتقاد و پیشنهادات موردی را به مدیریت سایت منتقل نمایند.

*** گاهاً تذکرات مهم مدیریت و مقام ناظر سایت از این طریق برای کاربران ارسال می گردد لذا  توجه به مطالب مندرج این بخش ضروری است به همین منظور هشدار دهنده های وجود پیام در آن تعبیه شده است. لذا مسئولیت عدم توجه به پیام های صادر شده از این بخش بر عهده کاربر خواهد بود.***شماره حساب های شرکت مشاورسرمایه گذاری آوای آگاه جهت واریز وجوه***

نام بانک

شماره حساب

شماره شبا


ملی سیبا

0107455006006

06- 0060- 7455 - 0010- 0000- 0170- 11 IR

به نام شرکت مشاورسرمایه گذاری آوای آگاه

پاسارگاد

201.8100.10175479.2

02- 4790- 0175- 8101- 0201 - 0570- 87 IR

ملت

3243701415

15- 7014- 3243- 0000- 0000- 0120- 82 IR

*** مشتریان محترم می­توانند، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شرکت مشاور سرمایه­گذاری آوای­آگاه تماسحاصل نمایند.کد کاربری/شماره موبایل:  
کلمه عبور:  

عضو جدید هستم
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام


مقالات
0